رئیس سازمان بسیج و فرمانده کل ارتش به اردوی جهادی می‌روند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  به گزارش مشرق، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی بسیج از حضور سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین و امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در اردوی خدمت رسانی «جهادگران حسینی؛ فرزندان خمینی» روستای اسماعیل آباد کوچکلو شهرستان زرندیه استان مرکزی خبر داد.

  احمدی گفت: جمعی از جهادگران، اردوی جهادی و خدمت رسانی خود را به مقصد 14 روستای محروم شهرستان زرندیه واقع در 70 کیلومتری تهران برگزار می کنند که در این اردو؛ عرصه های گوناگون عمرانی، بهداشت و درمان، فرهنگی، ورزشی، هنری، اقتصادی و ... فعال هستند.

  معاون روابط عمومی بسیج افزود: این روستاها در مرز 5 استان مرکزی- تهران- البرز- قم و قزوین واقع شده که متاسفانه فاقد آب، گاز، تلفن، راه مناسب، مدرسه ابتدایی مناسب و مدرسه راهنمایی و دبیرستان، مسجد و اساساً خانه های قابل زندگی هستند و این همه محرومیت در جوار پایتخت حقیقتاً بهت آور و شگفت انگیز و تاسف وار است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: به همین منظور کاروان رسانه ای نیز متشکل از عکاسان، خبرنگاران و تصویربرداران برای انعکاس مجاهدت جهادگران و نیز بازتاب محرومیت روستاییان به این اردوی سازندگی اعزام خواهند شد.

  نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 9:45
  برچسب‌ها : فرمانده,میروند,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123