رئیس سازمان بسیج و فرمانده کل ارتش به اردوی جهادی می‌روند

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش مشرق، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی بسیج از حضور سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج... با عنوان : رئیس سازمان بسیج و فرمانده کل ارتش به اردوی جهادی می‌روند بخوانید :

به گزارش مشرق، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی بسیج از حضور سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین و امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در اردوی خدمت رسانی «جهادگران حسینی؛ فرزندان خمینی» روستای اسماعیل آباد کوچکلو شهرستان زرندیه استان مرکزی خبر داد.

احمدی گفت: جمعی از جهادگران، اردوی جهادی و خدمت رسانی خود را به مقصد 14 روستای محروم شهرستان زرندیه واقع در 70 کیلومتری تهران برگزار می کنند که در این اردو؛ عرصه های گوناگون عمرانی، بهداشت و درمان، فرهنگی، ورزشی، هنری، اقتصادی و ... فعال هستند.

معاون روابط عمومی بسیج افزود: این روستاها در مرز 5 استان مرکزی- تهران- البرز- قم و قزوین واقع شده که متاسفانه فاقد آب، گاز، تلفن، راه مناسب، مدرسه ابتدایی مناسب و مدرسه راهنمایی و دبیرستان، مسجد و اساساً خانه های قابل زندگی هستند و این همه محرومیت در جوار پایتخت حقیقتاً بهت آور و شگفت انگیز و تاسف وار است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به همین منظور کاروان رسانه ای نیز متشکل از عکاسان، خبرنگاران و تصویربرداران برای انعکاس مجاهدت جهادگران و نیز بازتاب محرومیت روستاییان به این اردوی سازندگی اعزام خواهند شد.

لاله عاشقفرمانده,میروند,...
ما را در سایت لاله عاشق دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 9:45